ÜYE MARKETLER

Mobil Market Müşteri uygulamamız ve üye marketlere verilecek olan mobil pos özellikli Market7x24 tablet donanımlarımız ve de sipariş sistemimiz İstanbul ilinde pilot ilçede seçilen ilk 10 markette hizmetine başlayacaktır..

Marketleri tek çatı altında toplayacak olan market7x24 ile hem müşterileriniz artacak ve daha ucuza güvenli ve konforlu alış veriş imkanı sağlanacaktır. 

Üye marketlerde toplu alım gücünden faydalanacaktır.

Market7x24 ile entegre olup kazancınızı artırın!

Siparişlerinizi ve kazançlarınızı takip etmek için analizler

Alanınızı genişletin, yeni müşteriler kazanın

Her geçen gün artan akıllı telefon kullanımı ile birlikte gündelik yaşantımızda da büyük değişiklikler meydana geliyor. Özellikle satın alma süreçlerini destekleyen, güçlendiren veya sağlayan mobil uygulamalar ile firmalar artık pazarlama ve tanıtım maliyetlerini azaltırken müşterileri ile iletişimini de arttırmaktadır. 
Market7x24, küçük ve orta ölçekli marketler için mobil market uygulamasını hayata geçirerek yerel işletmelerin müşterilerine daha hızlı ürün satışı sunmasının önünü açıyor.Kırsal kalkıınma modeli ile il çevresindeki küçük tarımsal işletmeleri ve kooperitifleri destekleyerek amacını taşımakta olan uygulamamız yerel belediyelerle işbirliği içinde topyekün pazarcı esnafınıda içine katacaktır. 
Mobil Market uygulaması ile yerel marketler veya zincir marketler ;
–        müşteri temini
–        İndirimler ( maddi durumu düşük gelir gruplarına ücretsiz destek sağlanması market coin ile çipli tc kimlik kartlarına haftalık TL yatırılması )
–       Kampanyalar ( maddi durumu iyi durumda olanların bağış yapması ile sosyal yardımlaşmanın sağlanması )
–       Tanıtıcı Dokümanlar ( İnsterler )
–       Harita Tabanlı Lokasyon Bilgileri ( Adres veya Adresler )
–       Tüketici Hattı ( Şikayet – İstek Yönetimi )
–       Haberler & Duyurular
–       İletişim Bilgilerini
–       Açılış – Kapanış Saatleri
–       Halk Günleri (Pazarcı esnafının Sistem içine dahil edilmesi)
–       İnsan Kaynakları Duyurular
–       Anketler
gibi birçok başlıkta hizmet, bilgi veya doküman sunabilmektedir. 

MOBİLMARKET hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.bilgi@market7x24.com |  iletişim formu  
EnglishTurkish