Üye Marketler

Mobil Market Müşteri uygulamamız ve üye marketlere verilecek olan mobil pos özellikli Market7x24 tablet donanımlarımız ve de sipariş sistemimiz İstanbul ilinde pilot ilçede seçilen ilk 10 markette hizmetine başlayacaktır..
Marketleri tek çatı altında toplayacak olan market7x24 ile hem müşterileriniz artacak ve daha ucuza güvenli ve konforlu alış veriş imkanı sağlanacaktır.
Üye marketlerde toplu alım gücünden faydalanacaktır.

Market7x24 ile entegre olup kazancınızı artırın!

Siparişlerinizi ve kazançlarınızı takip etmek için analizler

Alanınızı genişletin, yeni müşteriler kazanın

İSTEĞE BAĞLI OLARAK; MARKET SAHİPLERİ KENDİ MOBİL MARKET ARAÇ FİLOLARINI OLUŞTURARAK ,ARAÇLARINA MARKET7X24 TABLET MONTAJINI YAPTIRABİLİR ,İL GENELİNDE MOBİL MARKET MÜŞTERİ UYGULAMASINDAN GELEN ÜRÜN SİPARİŞLERİNİ MÜŞTERİLERİNE TESLİM EDEBİLİRLER.
Her geçen gün artan akıllı telefon kullanımı ile birlikte gündelik yaşantımızda da büyük değişiklikler meydana geliyor. Özellikle satın alma süreçlerini destekleyen, güçlendiren veya sağlayan mobil uygulamalar ile firmalar artık pazarlama ve tanıtım maliyetlerini azaltırken müşterileri ile iletişimini de arttırmaktadır. 
Market7x24, küçük ve orta ölçekli marketler için mobil market uygulamasını hayata geçirerek yerel işletmelerin müşterilerine daha hızlı ürün satışı sunmasının önünü açıyor.
Mobil Market uygulaması ile yerel marketler veya zincir marketler ;
–        müşteri temini
–        İndirimler
–       Kampanyalar
–       Tanıtıcı Dokümanlar ( İnsterler )
–       Harita Tabanlı Lokasyon Bilgileri ( Adres veya Adresler )
–       Tüketici Hattı ( Şikayet – İstek Yönetimi )
–       Haberler & Duyurular
–       İletişim Bilgilerini
–       Açılış – Kapanış Saatleri
–       Halk Günleri
–       İnsan Kaynakları Duyurular
–       Anketler
gibi birçok başlıkta hizmet, bilgi veya doküman sunabilmektedir. 

MOBİLMARKET hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.bilgi@market7x24.com |  iletişim formu