Üye Marketler

market7x24 uygulamamız ve üye marketlere verilecek olan mobil pos dijital terazi tablet donanımlarımız ve sipariş sistemimiz İstanbul ilinde pilot ilçede seçilen ilk 10 markette hizmetine başlayacaktır.. Marketleri tek çatı altında toplayacak olan market7x24 ile hem müşterileriniz artacak ve daha ucuza güvenli ve konforlu alış veriş imkanı sağlanarak üye marketlerde toplu alım gücünden faydalanacaktır.

Her geçen gün artan akıllı telefon kullanımı ile birlikte gündelik yaşantımızda da büyük değişiklikler meydana geliyor. Özellikle satın alma süreçlerini destekleyen, güçlendiren veya sağlayan mobil uygulamalar ile firmalar artık pazarlama ve tanıtım maliyetlerini azaltırken müşterileri ile iletişimini de arttırmaktadır. 

Market7x24, küçük ve orta ölçekli marketler için mobil market uygulamasını hayata geçirerek yerel işletmelerin müşterilerine daha verimli bilgi sunmasının önünü açıyor.

Mobil Market uygulaması ile yerel marketler veya zincir marketler müşterileriyle;

–        müşteri temini

–         İndirimler

–       Kampanyalar

–       Tanıtıcı Dokümanlar ( İnsterler )

–       Harita Tabanlı Lokasyon Bilgileri ( Adres veya Adresler )

–       Tüketici Hattı ( Şikayet – İstek Yönetimi )

–       Haberler & Duyurular

–       İletişim Bilgilerini

–       Açılış – Kapanış Saatleri

–       Halk Günleri

–       İnsan Kaynakları Duyurular

–       Anketler

gibi birçok başlıkta hizmet, bilgi veya doküman sunabilmektedir. 


MOBİLMARKET hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.bilgi@market7x24.com |  iletişim formu